Przemysł: opakowania, palety, kartony

Branża przemysłowa charakteryzuje się bardzo szerokim zakresem. Obejmuje bowiem między innymi opakowania, palety, kartony. Są to wyroby, z którymi mamy do czynienia właściwie każdego dnia. Codziennie coś pakujemy - w torebki foliowe, papier. W sytuacji, gdy mamy do czynienia z przeprowadzką, potrzebne są kartony. Z pakowaniem na co dzień ma styczność także wiele firm i to właśnie one potrzebują sporej ilości opakowań czy tekturowych pudełek. Potrzebne są też palety, by móc przewieźć spore ilość towarów. Jeśli znalazłeś się w tym dziale oznacza to, że poszukujesz opakowań, pudełek tekturowych, kartonów. Jeśli korzystasz z katalogu w tej kategorii oznacza to, że poszukujesz palet. Poniżej znajdziesz wartościowe linki do witryn firmowych, które oferują usług związane z branżą przemysłową, w zakresie opakowań, palet i kartonów. Krótki opis pozwoli ci wybrać tę stronę, która spełnia twoje wymagania i potrzeby.
Materiały opakowaniowe, wypełniacz, tuby kartonowe
W naszej ofercie znajdą Państwo również samoprzylepne taśmy pakowe z nadrukiem lub bez oraz kartony, pudła i koperty ochronne z folią pęcherzykową i folią bąbelkową. Zapraszamy też po tuby tekturowe, papierowe i kartonowe. Kompleksowe pakowanie, bandowanie i usługi pakowania to nasza specjalność. Stosujemy profesjonalne materiały opakowaniowe takie jak folia stretch, pianki polietylenowe, papier pakowy, wypełniacz (kulki styropianowe), taśmy opakowaniowe, tuby mailingowe, folia pęcherzykowa, folia bąbelkowa.
url: http://becpak.eu
Papier Gdynia, Gdańsk, Wejherowo, trójmiasto
Logo hurtownia papiernicza - Rumia (blisko Gdynia). Sprzedaż papieru w dobrej cenie. SPecjalizacja to papier pakowy, , papier gazetowy, tektura falista, pergamin, torby papierowe, papier do szkła i kwiatów - papier biały oraz papier szary. Hurtownia papiernicza zaprasza do swojej siedziby po papier pakowy, pergamin, papier szary i papier biały.
url: http://www.logo.comweb.pl
beczki, Balia do sauny
Zakład bednarski Beka z ponad 160 letnią tradycją. Oferujemy beczki, drewniane stojaki, donice dębowe, beczki do sklepu też jako ekspozycja alkoholu, drewniane akcesoria do sauny - balia do sauny i wanna drewniana. Producent zaprasza po beczki i akcesoria.
url: http://www.beka.net.pl